Jméno

Pracoviště

Místo

E-mail

prof. RNDr. Amler Evžen, CSc. 2. LF UK / FNM - Ústav biofyziky Praha 5 - Motol evzen.amler@lfmotol.cuni.cz
Ing. Anděrová Miroslava, CSc. ÚEM AV ČR Praha 4 - Krč anderova@biomed.cas.cz
Ing. Babuška Václav, Ph.D. LF UK v Plzni - Ústav lékařské chemie a biochemie Plzeň Vaclav.Babuska@lfp.cuni.cz
prof. MUDr. Bartůňková Jiřina, DrSc. 2. LF UK / FNM - Ústav imunologie Praha 5 - Motol jirina.bartunkova@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Bauer Peter, Ph.D. Bioinova, s.r.o. Praha 4 - Krč peter.bauer@bioinova.cz
MUDr. Bém Robert, Ph.D. IKEM - Diabetologické centrum Praha 4 - Krč robert.bem@ikem.cz
prof. MUDr. Bojar Martin, CSc. 2. LF UK / FNM - Neurologická klinika Praha 5 - Motol Martin.Bojar@fnmotol.cz
PharmDr. Buršíková Kateřina SÚKL Praha 10 bursikova@sukl.cz
MUDr. Čapková Martina Poliklinika I.P. Pavlova Praha 5 - Smíchov capkova@poliklinikaippavlova.cz
MUDr. Dubský Michal IKEM - Diabetologické centrum Praha 4 - Krč michal.dubsky@gmail.com
RNDr. Dudášová Zuzana, Ph.D. Celltera, s.r.o Brno dudasova@cellthera.org
Mgr. Dušková Martina ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 martina.duskova@uhkt.cz
RNDr. Dvořánková Barbora 1. LF UK - Anatomický ústav Praha 2 bdvorankova@seznam.cz
MUDr. Gabriel Pavel, Ph.D. ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 pavel.gabriel@uhkt.cz
Ing. Hájek Milan, DrSc. IKEM - MR pracoviště (ZRIR) Praha 4 - Krč milan.hajek@ikem.cz
doc. Dr. Halama Jindřich ETF UK - Katedra teologické etiky Praha 1 halama@etf.cuni.cz
MUDr. Haluza Radovan, Ph.D. Generi Biotech s.r.o Hradec Králové radovan.haluza@generi-biotech.com
RNDr. Hansíková Hana, CSc. 1. LF UK / VFN - Klinika dětského a dorostového lékařství Praha 2 HHansikova@seznam.cz
doc. MUDr. Havlas Vojtěch, Ph.D. 2. LF UK / FNM - Ortopedická klinika dětí a dospělých Praha 5 - Motol vojtech.havlas@lfmotol.cuni.cz
Mgr. Holubová Monika LF UK v Plzni - Ústav lékařské chemie a biochemie Plzeň holubovam@fnplzen.cz
MUDr. Homola Aleš, Ph.D. 2. LF UK / FNM - Neurologická klinika Praha 5 - Motol ales.homola@lfmotol.cuni.cz
doc. RNDr. Chvátal Alexandr, DrSc. MBA Scimed Biotechnologies, s.r.o. Zlatníky-Hodkovice chvatal@fastmail.fm
RNDr. Indrová Marie, CSc. ÚMG AV ČR - Odd. nádorové imunologie  Praha 4 - Krč indrova@img.cas.cz
doc. RNDr. Jendelová Pavla, Ph.D. 2. LF UK / FNM - Ústav neurověd Praha 5 - Motol pavla.jendelova@lfmotol.cuni.cz
prof. MUDr. Jirkovská Alexandra, CSc. IKEM - Diabetologické centrum Praha 4 - Krč alji@ikem.cz
MUDr. Koblihová Eva 2.LF UK / ÚVN - Chirurgická klinika Praha 6 eva.koblihova@uvn.cz
doc. MUDr. Kohoutová Milada, CSc. 1. LF UK / VFN - Ústav biologie a lékařské genetiky Praha 2 mkoho@lf1.cuni.cz
Kyjovská Drahomíra LF MU / FNB - Odd. klinické hematologie Brno K.Draza@seznam.cz
RNDr. Konrádová Šimona ÚHKT - Odd. buněčné terapie Praha 2 Simona.Konradova@uhkt.cz
MUDr. Lesný Petr, Ph.D. ÚHKT - Odd. imunoterapie Praha 2 Petr.Lesny@uhkt.cz
RNDr. Ludvíková Viera ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 viera.ludvikova@uhkt.cz
RNDr. Macková Jana, Ph.D. ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 Jana.Mackova@uhkt.cz
MUDr. Marek Martin IKEM Praha 4 - Krč martin.marek@ikem.cz
Mgr. Mareková Dana ÚEM AV ČR - Odd. tkáňových kultur a kmenových buněk Praha 4 - Krč dana.uhrova@biomed.cas.cz
prof. MUDr. Martásek Pavel, DrSc. 1. LF UK / VFN - Klinika dětského a dorostového lékařství Praha 2 pavel.martasek@gmail.com
Mgr. Matějčková Nikole Scimed Biotechnologies, s.r.o. Zlatníky-Hodkovice nicole.matejckova@scimed.cz
MUDr. Mazanec Radim, Ph.D. 2. LF UK / FNM - Neurologická klinika Praha 5 - Motol radim.mazanec@email.cz
prof. MUDr. Michálek Jaroslav, Ph.D. Celltera, s.r.o Brno jmichalek27@gmail.com
MUDr. Mikyšková Romana, Ph.D. BIOCEV / ÚMG AV ČR Praha 4 - Krč romana.mikyskova@img.cas.cz
prof. Miller Andrew D., Ph.D. Výzkumný ústav veterinárního lékařství (VÚVL) Brno milller@vri.cz
RNDr. Němečková Šárka, DrSc. ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 sarka.nemeckova@uhkt.cz
prim. MUDr. Pádr Radek 2. LF UK / FNM - Klinika zobrazovacích metod Praha 5 - Motol radek.padr@fnmotol.cz
MUDr. Pochop Lukáš Masarykův onkologický ústav (MOU)     Brno pochop@mou.cz
MUDr. Mgr. Pokorná Dana Výzkumný ústav živočišné výroby (VÚŽV) Praha 22 - Uhříněves pokorna.dana@vuzv.cz
prof. RNDr. Pospíšilová Šárka, Ph.D. LF MU / FNB - Centrum molekulární biologie a genové terapie Brno sarka.pospisilova@fnbrno.cz
prof. MUDr. Mgr. Raška Milan, Ph.D. LF UP - Ústav imunologie Olomouc raskamil@uab.edu
RNDr. Reiniš Milan, CSc. ÚMG AV ČR - Odd. nádorové imunologie  Praha 4 - Krč reinis@img.cas.cz
Ing. Rychmach Petr Scimed Biotechnologies, s.r.o. Zlatníky-Hodkovice petr.rychmach@scimed.cz
prof. MUDr. Smetana Karel, DrSc. 1. LF UK - Anatomický ústav Praha 2 Karel.Smetana@lf1.cuni.cz
RNDr. Sobotková Eva, CSc. ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 eva.sobotkova@uhkt.cz
RNDr. Španielová Hana, Ph.D. PF UK - Katedra genetiky a mikrobiologie Praha 2 hana.spanielova@natur.cuni.cz
Mgr. Stuchlová Horynová Milada LF UP - Ústav imunologie Olomouc stuchlova.horynova@seznam.cz
MUDr. Syka Michael Sykmed, s.r.o. Praha 1 msyka@email.cz
prof. MUDr. Syková Eva, DrSc. SAV - Neuroimunologický ústav Bratislava sykovae@gmail.com
RNDr. Šmahel Michal, Ph.D. BIOCEV / PF UK - Katedra genetiky a mikrobiologie Praha 2 smahelm@natur.cuni.cz
doc. MUDr. Špíšek Radek, Ph.D. 2. LF UK / FNM - Ústav imunologie Praha 5 - Motol radek.spisek@lfmotol.cuni.cz
prof. MUDr. Štulík Jan, CSc. 2. LF UK / FNM - Odd. spondylochirurgie Praha 5 - Motol janstulik.spine@seznam.cz
doc. Mgr. Trbušek Martin, Ph.D. LF MU / FNB - Centrum molekulární biologie a genové terapie Brno mtrbusek@fnbrno.cz
doc. RNDr. Turánek Jaroslav, CSc. Výzkumný ústav veterinárního lékařství (VÚVL) Brno turanek@vri.cz
MUDr. Turnovcová Karolína ÚEM AV ČR - Odd. tkáňových kultur a kmenových buněk Praha 4 - Krč karolina.turnovcova@biomed.cas.cz
Mgr. Vasina Liudmila BIOCEV / 1. LF UK Praha 2 liudmila.vasina@lf1.cuni.cz
Vidláková Petra LF MU - Farmakologický ústav Brno vidlakovap@seznam.cz
RNDr. Vojtěšek Bořivoj, DrSc. Masarykův onkologický ústav (MOU) - RECAMO Modřice vojtesek@mou.cz
prof. MUDr. Vonka Vladimír, DrSc. ÚHKT - Odd. imunologie Praha 2 Vladimir.Vonka@uhkt.cz