Česká společnost pro genovou a buněčnou terapii je odbornou vědeckou společností zastupující výzkumné pracovníky a vědce zabývající se genetickou a buněčnou terapií v České republice. Hlavním posláním společnosti je podpora výzkumu v oblasti genetické a buněčné terapie a její klinické aplikace, podpora vzdělávání odborné veřejnosti, a také zvyšování povědomí veřejnosti o genetické a buněčné terapii.

 

 

Aktuality

 

Výroční schůze ČSGBT s navazujícím odborným seminářem

8.2.2018

 

Vážení kolegové, členové ČSGBT,
jménem  České společnosti pro genovou a buněčnou terapii si Vás dovolujeme pozvat na Výroční schůzi ČSGBT a na odborný seminář, které se konají 21. března 2018 od 13.00 hod. v Charvátově sále III. Interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice, U Nemocnice 1, Praha 2, 1. patro. 

Schůze všech členů společnosti se bude konat opět po delší době a proto doufáme, že přijdete. Bude prostor a čas na diskuzi, na Vaše zajímavé myšlenky a návrhy nových edukačních a odborných aktivit.
K přednesení příspěvků na semináři jsme pozvali přední odborníky, kteří Vám mohou svými vědomostmi a zkušenostmi být prospěšní při vývoji léčivých prostředků pro moderní terapii ve fázi přechodu ke klinickému hodnocení. Doufáme, že vybrané téma vyvolá Váš zájem.  Pozvěte prosím též své kolegy.
Na výroční schůzi a seminář se prosím přihlašte co nejdříve (nejpozději do 20. března) pod tímto odkazem.
Přihlásit se můžete též písemně na adrese:

alice.simkova@uhkt.cz

 

Těšíme se na Vaši účast.
Výbor společnosti.

 

více zde